VALENTIN WIRF. Farvetræsnit, „The Gate“, signeret, dateret - 54. 12/16.

4419631. VALENTIN WIRF. Farvetræsnit, „The Gate“, signeret, dateret - 54. 12/16.

Rammemål ca. 36 x 19 cm.

Betingelse for brug.

Genstanden findes i Norrköping, Sverige

Rammemål ca. 36 x 19 cm.

Betingelse for brug.

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Malmgatan 5
602 23 Norrköping
Sverige

Placering
V: 2
Antal besøg: 60

Andre interessante genstande