Et bord fra det 19. århundrede med søjlebase.

4419503. Et bord fra det 19. århundrede med søjlebase.

Rund skive, søjleben med tredelt fod.
Højde 71 cm.
Diameter 86 cm.

Dekluteret. Brugsslitage. Lidt ormetunget. Fod med ældre afvisning.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 71 cm.
Diameter 86 cm.

Antal besøg: 202