JENS BIRKEMOSE. Komposition, farvelitografi, signeret.

4419462. JENS BIRKEMOSE. Komposition, farvelitografi, signeret.

Rammestørrelse 51 x 42 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammestørrelse 51 x 42 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 267