BORDSÆT, sort marmor, glas, forgyldt metal, 20. århundrede.

441930. BORDSÆT, sort marmor, glas, forgyldt metal, 20. århundrede.

Længde 22,5 cm.
Bredde 14 cm.

2 blækhuse, glas/marmor.
1 fjeder, plastik og forgyldt metal.
1 pennekniv, plastik og forgyldt metal.
1 kuglepen, forgyldt metal.
1 oval glasbeholder, med røde sten.
Samt støtte til at tilføje en fjeder.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 22,5 cm.
Bredde 14 cm.

2 blækhuse, glas/marmor.
1 kuglepen, forgyldt metal.

Brugsslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besøg: 808