ET MAHOGNI OVERMANTELSPEJL.

ET MAHOGNI OVERMANTELSPEJL.
4419063. ET MAHOGNI OVERMANTELSPEJL.

Det 20. århundredes mahogni overmantelspejl, 81cm x 112cm.

I god generel stand med let slitage og lejlighedsvise slag.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 178