Igangværende
Søg
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Hjælp
Sælg
Opret konto
Log ind
Igangværende
Søg
Alle afsluttede genstande
Auktionsverket Engelholm
Kunst
Malerie
MARTIN ARONSON LILJEGRAL. (1869) olie på lærred, signeret dateret 1904.
441871. MARTIN ARONSON LILJEGRAL. (1869) olie på lærred, signeret dateret 1904.
140 x 82 cm.
Vis hele teksten
Reparation.
Skjul originaltekster på svensk.
Vis originaltekster på svensk.
Få foretaget en gratis vurdering!
140 x 82 cm.
Vis hele teksten
Reparation.
Auktionsverket Engelholm
Antal besøg:
1.915