LENNART CENTERVALL. Gulvlampe, Hemi Globe, IKEA.

4417939. LENNART CENTERVALL. Gulvlampe, Hemi Globe, IKEA.

Gulvlampe med kugleformet lampeskærm, justerbar i højden.
Højde 129 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker. Skærm med buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 129 cm.

Antal besøg: 476