CARL STENHAMMAR. Olie på lærred, signeret.

4417834. CARL STENHAMMAR. Olie på lærred, signeret.

Signeret Stenhammar.
Rammemål: 65 x 74 cm
Billedmål: 45 x 55 cm.

Brugstilstand, mindre gnidning og overfladesnavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret Stenhammar.
Rammemål: 65 x 74 cm
Billedmål: 45 x 55 cm.

Antal besøg: 176