TORE AHNOFF. „Mod Fredriksdal, vinter“, olie på lærred, signeret.

4417819. TORE AHNOFF. „Mod Fredriksdal, vinter“, olie på lærred, signeret.

55 x 65 cm. Rammemål 57 x 67 cm.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Tore Ahnoff (1917–2016)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Tore Ahnoff (1917–2016)

Antal besøg: 379