LARS HELLSTEN. vaser, 1 par, glas, Skruf, signeret.

4417702. LARS HELLSTEN. vaser, 1 par, glas, Skruf, signeret.

Bredde ca. 10 cm. Dybde ca. 11 cm. Højde ca. 10 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter.

Kunstner/designer

Lars Hellsten (Født 1933)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Lars Hellsten (Født 1933)

Antal besøg: 156