ET KNÆHULSSKRIVEBORD I VALNØD.

4417574. ET KNÆHULSSKRIVEBORD I VALNØD.

Består af en lang enkelt skuffe øverst, med 3 graduerede enkeltskuffer på hver side af knæhulets midtersektion. Midtersektion med et enkelt skab. Skuffer med dekorative metaltræk. Højde 76cm, bredde 91cm, dybde 42cm.

Ingen nøgle. Splitter til toppen, nogle repareret. Generelle slag, mærker, skrammer og ridser overalt. Se online billeder.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgler mangler.

Antal besøg: 219