SPEJL, bronzeimperium, 1800-tal.

4417160. SPEJL, bronzeimperium, 1800-tal.

Stemplet Stockholm 1830.
Højde ca. 93, bredde ca. 46 cm.

Brug og aldersslitage, malingstab, pletter i glasset, ridser på glasets nederste kant.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stemplet Stockholm 1830.

Antal besøg: 224