STOLE, 4 stk., egetræ, nyrenæssance, århundredeskiftet 1900.

4417072. STOLE, 4 stk., egetræ, nyrenæssance, århundredeskiftet 1900.

Højde: ca. 93 cm
Sædehøjde: ca. 45 cm
ca. 43 x 44 cm.

Normal slitage, mindre slid og mærker forekommer. En stol limet til siden, se foto.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: ca. 93 cm
Sædehøjde: ca. 45 cm
ca. 43 x 44 cm.

Antal besøg: 197