BÆNK og Kommode, 1950'erne/1960'erne.

441701. BÆNK og Kommode, 1950'erne/1960'erne.

Teaktræ. Bureauet med tre skuffer. Længde 60 cm, bredde 32 cm, højde 60 cm. Bænklængde 75 cm, bredde 30 cm, højde 42 cm.

Brugsslitage. Mindre ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage. Mindre ridser.

Antal besøg: 930