BLINDSKAB, 1900-talets første halvdel.

4416933. BLINDSKAB, 1900-talets første halvdel.

Højde: ca. 144 cm
ca. 103 x 40 cm.

Brugsslitage opstår, delvise klistermærker, finerskader på siden er til stede.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde: ca. 144 cm
ca. 103 x 40 cm.

Antal besøg: 452