INGA ARNBÄCK. Midsommer, olie på lærred, signeret a'tergo 2010.

4416366. INGA ARNBÄCK. Midsommer, olie på lærred, signeret a'tergo 2010.

Lærred størrelse 93 x 73 cm, uindrammet.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 192