PAUL LEROY. Tabel, „Spinal“, Paustian.

4416301. PAUL LEROY. Tabel, „Spinal“, Paustian.

Firedelt metalfod. Rundplade fineret med birk. Det er umærket. Diameter 80, højde 72,5 cm.

Brugsslitage. Mindre mærker og ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 217