EVY LÅÅS. LITOGRAFI, signeret og nummereret.

4416009. EVY LÅÅS. LITOGRAFI, signeret og nummereret.

42x60 cm, glaseret
ramme dimensioner 56x72 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Evy Låås (1923–1999)

Få foretaget en gratis vurdering!

42x60 cm, glaseret
ramme dimensioner 56x72 cm.

Kunstner/designer

Evy Låås (1923–1999)

Antal besøg: 181