NILS ENGQUIST. Olie på lærred, „Ræv og Partridge“, signeret.

4415972. NILS ENGQUIST. Olie på lærred, „Ræv og Partridge“, signeret.

Mål med ramme ca. 66,5x80 cm.
Billedmål ca. 47,5x59,5 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Nils Engquist (1905–1991)

Få foretaget en gratis vurdering!

Mål med ramme ca. 66,5x80 cm.
Billedmål ca. 47,5x59,5 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Nils Engquist (1905–1991)

Antal besøg: 183