HÅNDSPEJL, ROCOCO STIL.

HÅNDSPEJL, ROCOCO STIL.
4415566. HÅNDSPEJL, ROCOCO STIL.

Ukendt malet metal.
Indretning, der skildrer blade og blomster.
Kanter med huller for at kunne fastgøre spejlet til væggen.
Størrelse: 27x13x5cm.

Brugsslitage, glas med ridser og sorte pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ukendt malet metal.
Størrelse: 27x13x5cm.

Antal besøg: 176