ET MAHOGNI CIRKULÆRT SOFABORD.

4415521. ET MAHOGNI CIRKULÆRT SOFABORD.

med udskåret og støbt blad- og bølgedekoration, alle hævet på spadefødder, 61 cm dia x 47 cm høj.

Nogle vand- og ringmærker ovenpå. En vis variation af farve og fading. Nogle mindre tab ved støbning. Andre slag, skrammer, ridser, mærker og slid, der svarer til alder og brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 108