SVEN HEDIN. EFTER. 4 stk., Litografiske tryk, signeret.

4415347. SVEN HEDIN. EFTER. 4 stk., Litografiske tryk, signeret.

Overflademål ca. 50 x 73 cm.

Oramade.

Kunstner/designer

Sven Hedin (1865–1952)

Få foretaget en gratis vurdering!

Overflademål ca. 50 x 73 cm.

Oramade.

Kunstner/designer

Sven Hedin (1865–1952)

Antal besøg: 160