URBAN STRÖM. Bådrelief, båd, signeret, 1969.

441532. URBAN STRÖM. Bådrelief, båd, signeret, 1969.

"Baltic skonnert 1800".

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

"Baltic skonnert 1800".

Brugsslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besøg: 1.137