BORGE MOGENSEN, Spisebord, „Öresund“.

4415035. BORGE MOGENSEN, Spisebord, „Öresund“.

Bog. Rund skive. 2 indsatser på 43 cm opbevares under bordpladen. Diameter 130 (total længde med indsatskiver 216), højde 72 cm.

Brugsslitage. Mindre mærker, ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.517