GEORG HULT. Skib. Olie på Panel, signeret.

441503. GEORG HULT. Skib. Olie på Panel, signeret.

59 x 71 cm.

Uvæsentligt slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

59 x 71 cm.

Uvæsentligt slid.

Antal besøg: 938