STEN KAUPPI. Broderi, signeret.

441489. STEN KAUPPI. Broderi, signeret.

64 x 53 cm.

Brugs-/aldersslitage, monteringsplade har evt. spændt, buler.

Få foretaget en gratis vurdering!

64 x 53 cm.

Antal besøg: 3.764