BERTE JESSEN. låsekasse, keramik, Aluminia, Danmark.

4414813. BERTE JESSEN. låsekasse, keramik, Aluminia, Danmark.

Nummereret 421/2926.

Bredde ca. 6,5 cm. Dybde ca. 4,5 cm. Højde ca. 11 cm.

Brugsslitage. Ridser og pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Nummereret 421/2926.

Antal besøg: 169