SØREN REFSGAARD. Pendel med skærm af akryl, Danmark.

4414762. SØREN REFSGAARD. Pendel med skærm af akryl, Danmark.

Pendel med skærm af akryl.
Mål:
Højde: 72 cm
Diameter: 20 cm.

Alders- og brugsspor, herunder ridser, mærker og afslag. Der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Pendel med skærm af akryl.
Mål:
Højde: 72 cm
Diameter: 20 cm.

Antal besøg: 142