EN BRONZESYND, 1948.

EN BRONZESYND, 1948.
4414742. EN BRONZESYND, 1948.

Graveret K.M 1948
Svensk letvægtsbronze.
Dimensioner ca. 10 x 19 cm. Højde ca. 2,5 cm.

Brugsslitage, ridser, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!
4414742. EN BRONZESYND, 1948.

Graveret K.M 1948
Svensk letvægtsbronze.

Antal besøg: 170