THURE BOSIN. olie på lærred.

THURE BOSIN. olie på lærred.
441474. THURE BOSIN. olie på lærred.

Landskab. Signeret og dateret -25. 33x46 cm.

Mindre overfladeporer og noget løs spænding. Oramad.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 670