LENNART EKSEMPLAR. OLIE PÅ LÆRRED.

4414691. LENNART EKSEMPLAR. OLIE PÅ LÆRRED.

Motiv 57x47 cm
Rammemål 70x60 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Motiv 57x47 cm
Rammemål 70x60 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 174