SOFA, udtrækkelig, 1800/20. århundrede.

4414585. SOFA, udtrækkelig, 1800/20. århundrede.

Højde 74 cm
Bredde 194 cm
Dybde 53 cm
Sædehøjde 45 cm.

Grov ormetungebagside
Senere malet
Brugsslitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 74 cm
Bredde 194 cm
Dybde 53 cm
Sædehøjde 45 cm.

Grov ormetungebagside
Senere malet
Brugsslitage, pletter.

Antal besøg: 566