SPEJL, forgyldt stel, 20. årh.

4414417. SPEJL, forgyldt stel, 20. årh.

Dimensioner 55 x 48 cm.

Brugsslitage. Ramme med mindre skader.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner 55 x 48 cm.

Antal besøg: 515