SERVERINGSBAKKER, 2 stk. 20. århundrede.

4414329. SERVERINGSBAKKER, 2 stk. 20. århundrede.

En bakke i metalplade med malet indretning, Made in Russia. Længde ca. 58 cm, dybde ca. 45 cm.
Bakke i glas og metal, længde ca. 53 cm, dybde ca. 32 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 152