TOILETBORD MED SPEJL, 1970'ERNE.

4414262. TOILETBORD MED SPEJL, 1970'ERNE.

Højde 73 cm, højde med foldet spejl 93 cm, længde 117,5 cm, dybde 37 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage, mærker, ridser.

Antal besøg: 779