SYBORD, 20. århundrede.

SYBORD, 20. århundrede.
4414056. SYBORD, 20. århundrede.

Sybord med to skuffer, dekoreret med intarsia og beslag i forgyldt metal.
57x33x74 cm.

Alders- og brugsrelateret slid, finerslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

57x33x74 cm.

Antal besøg: 202