JAN STENVINKEL. Torso med rød.

44140. JAN STENVINKEL. Torso med rød.

Farve litho, signeret, dateret og nummereret i rød. 1994, 7/12.

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Kunstner/designer

Jan Stenvinkel (1933–1989)

Antal besøg: 918