4 stole, „Skiftehjul“, David Design.

4413735. 4 stole, „Skiftehjul“, David Design.

Naturlæder, forkromet undervogn, fire-passfod med hjul. Sædehøjde 46 cm.

Mindre slitage, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mindre slitage, pletter.

Antal besøg: 589