SKÅL, tin, Johan Gustaf Ryman, Stockholm, 1770.

441372. SKÅL, tin, Johan Gustaf Ryman, Stockholm, 1770.

Stemplet. Diameter ca 36,5 cm.

Slitage, ridser, mærker, uregelmæssig form. Revne i kant og hul til ophæng.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.122