En stol, oldnordisk stil.

En stol, oldnordisk stil.
4413657. En stol, oldnordisk stil.

Højde ca. 89 cm.
Sædehøjde ca. 44 cm.
Dybde ca. 37 cm.
Bredde ca. 40 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 89 cm.
Sædehøjde ca. 44 cm.
Dybde ca. 37 cm.
Bredde ca. 40 cm.

Brugsslitage, ridser, mærker.

Antal besøg: 225