TV MØBLER/SKAB.

TV MØBLER/SKAB.
4413457. TV MØBLER/SKAB.

Højde ca. 150 cm.
Bredde ca. 54 cm.
Længde ca. 148cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!
4413457. TV MØBLER/SKAB.

Højde ca. 150 cm.
Bredde ca. 54 cm.
Længde ca. 148cm.

Antal besøg: 264