AXEL OLSON. LITOGRAFI, signeret, nummereret 57/260.

4413384. AXEL OLSON. LITOGRAFI, signeret, nummereret 57/260.

Billedmål 35 x 52 cm.
Rammemål 53 x 69 cm.

Betingelse for brug. Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Axel Olson (1899–1986)

Få foretaget en gratis vurdering!

Billedmål 35 x 52 cm.
Rammemål 53 x 69 cm.

Kunstner/designer

Axel Olson (1899–1986)

Antal besøg: 242