4413299. BERNARD SCHULZE. Farvelitografi, Untitled, 2001.
Bernard Schulze (1915-2005), farvelitografi, uden titel, 2001. Abstrakt illustration i grøn og rød, indskrevet med blyant som udgave '11/15' nederst til venstre og signeret og dateret med blyant nederst til højre, 53,5x38,5cm.
Delvist rævet, minimalt bølget i margenerne, hjørne med en lille krølle.