BLOMSTERBORD med mosaik.

BLOMSTERBORD med mosaik.
4413246. BLOMSTERBORD med mosaik.

Længde 89 cm.
Bredde 55 cm.
Højde 33 cm.

Brugsslitage, hylde mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde 89 cm.
Bredde 55 cm.
Højde 33 cm.

Brugsslitage, hylde mangler.

Antal besøg: 380