JOAQUIM VANCELLS. Flodudsigt.

JOAQUIM VANCELLS. Flodudsigt.
4412000. JOAQUIM VANCELLS. Flodudsigt.

Olie på lærred fastgjort til et panel
Signeret
18x23 cm.

Let beskadigelse af billedlaget. Polstret, støbt og forgyldt træramme.

Nej, betales af sælger

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret
18x23 cm.

Nej, betales af sælger

Antal besøg: 207