GUSTAVIANSK SPEJL.

GUSTAVIANSK SPEJL.
4411650. GUSTAVIANSK SPEJL.

Tekst a tergo af Maria Strömberg 1795.
Ca. 116 x 48 cm.

Brugsslitage, renoveret, senere bronzeret. Indretningselementer mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!
4411650. GUSTAVIANSK SPEJL.

Ca. 116 x 48 cm.

Antal besøg: 492