RATTAN MØBLER, 4 stk.

RATTAN MØBLER, 4 stk.
4411603. RATTAN MØBLER, 4 stk.

Sofahøjde ca. 80 cm, længde ca. 118 cm.
Stole 78 og 102 cm.

Brugsslitage, skader opstår. Puder mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Stole 78 og 102 cm.

Antal besøg: 474