441148. SKAB, barokstil. Første halvdel af det 20. århundrede.
To skabslåger med underliggende hylder. Længde 140, dybde 53, højde 153 cm. Delbar mellem over- og underdel.
Brugsslitage, mærker, skader på dekoration mellem døre, løse delerester.
Nøgle/nøgler findes