SKAB, barokstil. Første halvdel af det 20. århundrede.

441148. SKAB, barokstil. Første halvdel af det 20. århundrede.

To skabslåger med underliggende hylder. Længde 140, dybde 53, højde 153 cm. Delbar mellem over- og underdel.

Brugsslitage, mærker, skader på dekoration mellem døre, løse delerester.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 624