EFVA ATTLING. HALSKÆDE MED STJERNER.

4411371. EFVA ATTLING. HALSKÆDE MED STJERNER.

Sterlingsølv, stempel signeret, længde 45,5 cm.

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Efva Attling (Født 1952)

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Kunstner/designer

Efva Attling (Født 1952)

Antal besøg: 1.113