BAKKE, malet metalplade, første halvdel af det 20. århundrede.

441135. BAKKE, malet metalplade, første halvdel af det 20. århundrede.

Malet dekoration af løv og krakelering. Cirka 80 x 62 cm.

Brugsslitage. Mindre farvetab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 502